Le të lutemi së bashku: Engjëlli i Zotit

Angelo e Zoti,
se ti je rojtari im
ndiz, mbro,
sundo dhe më qeveris
që të kam besuar
me mëshirën qiellore.

Amen.

Engjëlli i Zotit
Angelo di Dio 4
Eugene Robert
Eugenio Ruberto
Engjëlli i Zotit
Engjëlli i Zotit 2
/
i mëparshëmPostimi i radhës
Avatari i Remigio Ruberto

Ciao, sono Remigio Ruberto, papà di Eugenio. L'amore che mi lega a Eugenio è senza tempo e senza spazio.

Lini një koment

Postimet e fundit

fëmijë, luftë, shkatërrim
Lutja e 21 shtatorit 2023
21 shtator 2023
primo piano Eugenio sorride
Ti buzeqesh
21 shtator 2023
Shën Mateu
Fjala e 21 shtatorit 2023
21 shtator 2023
shahu bardh e zi
Lutja e 20 shtatorit 2023
20 shtator 2023
gomar i qeshur
Gomari i tregtarit të kripës
20 shtator 2023

Newsletter

Reklamim

Reklamim